Margot Robbie

  0 Hayranı Var
  •   Doğum Yeri: Gold Coast, Avustralya
  •  Doğum Tarihi: 2 Temmuz 1990
Margot Robbie, 2 Temmuz 1990 senesinde Avustralya, Queensland Gold Coast şehrinde doğmuştur.Gold Coast'da yetişmiştir.2007 senesinde Somerset Kolejinden mezun olmuştur.Oyuncu olabilmek için Melbourne şehrine yerleşti.

2007 senesinden beri profesyonel olarak oyunculuk yapıyor. Ek olarak da reklamlarda oynamaktadır.
2008 Haziran ayında Avustralya'da televizyonda gösterilen Neighbours adına operadaki Donna Freeman oyunculuğuyla tanınmıştır. Operadaki oyunculuğuyla beraber 2 kez Logie Ödülüne aday olmuştur.

2011 senesinde Hollywood'a geçiş yaptı.Los Angeles'a gittikten sonra, Charlie'nin Melekleri dizi serisinin seçmelerine başvurdu ve o sene Pan Am dizisinde yerini aldı.Ondan sonra çekimlerine 2012 senesinde başlayan romantik komedi filmi ''Zamanda Aşk(About Time)''da rol aldı.

2011 senesinde ABC kanallarında yer alan Pan Am dizisinde Laura Cameron karakterini oynadı.2013 senesinde Para Avcısı yapımında başrolünde Leonardo Di Caprio ile yer aldı.
Playboy dergisinin CEO'su Hugh Hefner, Para Avcısı yapımını gördükten sonra Margot Robbie'ye Playboy dergisine poz vermesi için teklifte bulundu.

Margot Robbie, 2016 senesinde oldukça sevlen çocuk öyküsü ''Tarzan''ın sinema alıntılanmasında ''The Legend of Tarzan'' filminde Jane'i oynayacak.Filmde Alexander Skarsgard, Samuel Jackson, Christoph Waltz, Djimon Hounsou, John Hurt gibi ünlü oyuncular yer aldı.HDFilmbak.com
  Margot Robbie Haberleri Tümünü Gör

Superman DC yeni filminin posterinde göründü...

Superman DC yeni filminin posterinde göründü...
  10 Nisan 2017   546 Okunma
Yeni film Justice League'de Superman olacak mı sorularına sanki net cevap afişle gelmiş oldu..!...