Steven Spielberg'in Yeni Yapımı The Papers'e çok iyi Oyuncular !!

Steven Spielberg'in Yeni Yapımı The  Papers'e çok iyi Oyuncular !!
  08 Haziran 2017   592 Okunma

Steven Spielberg’in Yeni yapımı The Papers’ın kadrosu mükemmel oyuncularla büyüyor.

Sarah Paulson, Alison Brie, Bob Odenkirk ve Bradley Whitford ünlü yapımcı yönetmen Steven Spielberg'in yeni yapımı The Papers'in oyuncu kadrosuna dahil edildi.
Schindler's List Catch Me If You Can, Saving Private Ryan gibi güzel yapımları barındıran dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg yeni yapımı The Papers ile, Bridge of Spies'i gözlerde aratmayarak siyasi bilgilerle hızlı bir giriş yapmayı düşünüyor. Başrollerinde Meryl Streep ve Tom Hanks'in yer aldığı yapımın kadrosuysa heyecan yaratması için yapılmışa benziyor. Spielberg gazetecilik dönemine doğru çıktığı keşfi, Pentagon Belgeleri'nin gerçek öyküsünü aktararak bitirmeye çalışmakta.

Steven Spielberg'in  Önemli aktörlerle dolu yapımı: The Papers 

Yönetmenin serüvenine dahil olan Alison Brie, Carrie Coon, David Cross, Bob Odenkirk, Bruce Greenwood, Sarah Paulson ve Bradley Whitford Vietman Savaşı'nın sır kalan taraflarına ışık tutulmakla görevli isimlerden sadece bir kaçı, Streep ve Hanks'in başrolü alması yeteri kadar müthiş değilken, Spielberg'in oyuncu kadrosuna kattığı yıldızlar yapımı merakla takip etmemizin tek sebebi. İtiraf etmeliyizki, kamuoyunun savaşa ve Amerikan hükümetine doğru beyanlarının farklılaşmasına yardımcı olan belgelerin filmedilmesi de bir sebep olabilir.

Bu sebeple beraber yapımın senaristi Liz Hannah isimli genç bir senaristin kaleme aldığını belirtmek isteriz. Önceden bahsedilir bir projede bulunmayan Hannah'ın ilk uzun metraj  denemesini Spielberg ile çalışması oldukça iyi. Fim dünya çapında 12 Ocak 2018 tarihinde vizyonda olacak. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. HDFilmbak.com
 
  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha