Jason Momoa'nın Aquaman'i herkesin beğenisini alacak..!!

Jason Momoa'nın Aquaman'i herkesin beğenisini alacak..!!
  10 Aralık 2017   694 Okunma

Jason Momoa'nın beklenen yapımında Aquaman herkesin bayılmasına sebep olacak..

Jason Momoa'nın hevesle beklenen Aquaman'inden ilk resim ortaya çıktı. DC Comics'in sevimli karakteri, sualtındaki savaşlarının yıkılmaz adı Aquaman'in tek yapımında, Game of Thrones'un savaşçısı Khal Drogo'su, Conan the Barbarian'in sert Conan'ı Momoa oldukça gönüllerde taht kuracak. 

Aquman tek filmi, Momoa'nın ortaya çıktığı ve hala daha sinemalara geri gelmekte olan Justice League: Adalet Birliği'nden 1 sene sonra çıkacak. Yapımın kadro yapısında Aquaman'ın en iyi yardımcısı Nuidis Vulko rolunde Willem Dafoe, Atlantis alanının Kraliçesi Mera'yı oynayan Amber Heard ve Aquaman'ın kötümser kalpli yarım kardeşi Orm kılığındaki Korku Seansı'nın Ed Warren'i, Watchmen'in Nite Owl'u Patrick Wilson da bulunuyor. 

Arthur Curry kendisiyle alakalı büyük bir gerçek olayı bulmuştur. Curry okyanuslar dibinde kurulan Atlantis krallığının tahtının tek varisidir. Fakat Aquaman'in kötü kardeşi Orm, Atlantis'te tahtı almak istemektedir. Curry, ünlü Aquaman, kendine kalmış olan mirası korumalı ve halkın başına gelmelidir.

Aquaman'in yönetmenlil koltuğunda Korku Seansı Ruhlar Bölgesi gibi oldukça büyük kazanan filmlerin profesyonel yönetmeni James Wan bulunurken, filmin senaristi ise Titanların Öfkesi yapımı ile fantastik bir dünyaya çok da yabancısı olmadığını gösteren David Leslie Johnson bulunuyor. Film ise 21 Aralık 2018 tarihinde vizyona girecek. HDFilmbak.com
 
  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha