Incredibles 2”nin Yeni Oyuncuları Ortaya Çıktı!

Incredibles 2”nin Yeni Oyuncuları Ortaya Çıktı!
  23 Ocak 2018   549 Okunma

Beklenen animasyon Incredibles 2'nin farklı karakterleri görücüye çıkıyor..

Disney yeni bir haftaya Incredibles 2'nin seslendirme ekibine dahil olan yeni oyuncuları ve bir kaç karakter detaylarını göstererek start aldı.

Kadroya yeni dahil edilen ilk oyuncu Better Call Saul'un starı Jonathan Banks oluyor. İlk yapımda Bud Luckey'in seslendirme yaptığı Rick Dicker karakterini bu yapımda Banks seslendirme şerefine dahil olacak. Süper Kahraman Alan eğiştirme Proragmı'nın başında olan Decker, Parr ailesinin kahramanlar sıfatının gizli olmasına destek olmaktaydı. Kadroya yeni dahil olan 2. ad Chicago P.D dizisinde yer alan Sophia Bush ise Voyd karakterini seslendirecek. Bu karakter Süper kahraman hayali olan Elasti girl hayranı olarak çıkıyor. Voyd'un nesneleri yok etme ve tekrar ortaya çıkarma yeteneği bulunmaktadır. 

Animasyona daha evvelden dahil olan Bob Odenkirk ve Catherine Keener'in karakter kişilikleri belirlendir. Odenkirk yapımda Winston Deaver karakterini seslendirme yapacak. Winston ve kardeşi olan Evelyn Deavor bir telekom şirketinin ceosu olarak ortaya çıkıyor. Süper Kahramanlar hayranlığı olan Winston, insanların düşüncesini değiştirerek kahramanların yeniden ortaya çıkmalarına destekçi olmak istiyor. Evelyn ise teknoloji alanında bir dahi olarak ortaya çıkmakta..

İlk filmdeki yönetmen Brad Bird, bu animasyon filminde de senaryo ve yönetmenliği alıyor. Seslendirme ekibinde ise Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Huck Milner ve Samul L. Jackson yer alıyor. Film 22 Haziran 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. HDFilmbak.com
  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha