Fantastik Canavarlar 2'nin senaryosu bitti sıra çekimlerde..

Fantastik Canavarlar 2'nin senaryosu bitti sıra çekimlerde..
  02 Haziran 2017   531 Okunma

İlk filmi oldukça beğenilen filmin 2. yapımının çekimlerine Temmuz ayında başlanıyor.

Büyücülük ve Cadılık dünyasının bitmez hayranları, 2011 senesinde Harry Potter kuşağına sinemada vedasını etmişti. Ölüm yadıgarları Part 2 ile seriyi tamamlasalar da bu ayrılık pek fazla uzun sürmedi ve Harry Potter ve Lanetli çocuk tiyatral oyun hem kitap oalrak sunuldu hem de Londra'da saneye çıkarıldı.Buna ek olarak diğer sürpriz de 1920'li senelerin New York'unda büyücülük çağını aktaran Fantastik Canavarlar serisinin start almasıydı. Serinin geçen sene vizyonda olan ilk yapımı, oldukça ilgi gördü ve uzun zaman en çok izlenen filmler arasında yerini almayı başardı. Önümüzdeki sene ise Fanstastik Canavarlar yapımının 2. filmini beyaz perdede izleyeceğiz.J.K Rowling, senaristlerin başında usta olarak, yeni filmin senaryo sürecinin bittiğini duyurdu.

Twitter aracılığıyla senaryonun ne olduğunu soran bir hayranına cevabı veren Rowling, çalışmaların tamamlandığının dışında herhangi bir bilgi aktarmadı. Temmuz ayında çekimleri start alacak filmiyle alakalı  Rowling'in biraz çekimser durması, çok da şaşırtıcı olarak görülmedi. Hatta Rowling'in önünde daha Fantastik Canavarlar 3'ü yapacağı uzunca bir dönem var.

Senaryo ile alakalı bir bilgi sızmasa da, devam filminin konusunun neyle alakalı olduğununa dair küçük bir bilgi sahibiyiz. Gellert Grinderwald, tekrar Newt Scamander'i karanlık tehlikeli büyücüyle karşı karşıya getirmek için zorlayacak gibi hissediliyor. Newt Scamander karakterini Eddie Redmayne, Johnny Depp ise Grindelwald'u oynayacak ve ek olarak seriye henüz yeni giren diğer bir isim ise Albus Dumbledore'un gençliğini oynayacak olan Jude Law'u seyredeceğiz.HDFilmbak.com
  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha