Creed 2'de Drago geri mi geliyor?

Creed 2'de Drago geri mi geliyor?
  08 Ağustos 2017   1006 Okunma

2018 yılında çıkması beklenen Creed 2'de Drago sürprizi bizleri bekliyor!!.

Boksun kralı Rock y Balboa'nın himayesine ümit vaat eden bir öğrenciyi veren Creed: Efsanenin Doğuşu 2015 senesinin en beğenilen yapımlarından bir tanesi olmayı bildi. Yapımın hayranları devam filmi için bir o kadar heyecan dolu.

Önceden Variety'ye yapmış olduğu açıklamada film hakkında bilgi veren Stallone yeni yapımda Adonis ve Apollo Creed'in yaşamlarından kesitleri izleyeceğimizi bildirerek, '' Bu defa değişik bir rakiple yüz yüze gelecek. Daha sert, büyük bir Rus'' diye belirtmişti. Fakat devam filminde karşımızda olacak olan rakibin kim olacağı hala bir muamma. Fakat Stallone'un twitter hesabından atılan gönderi kafamızda hayli soru işaretleri bıraktı..

Stallone'in bu gönderisinde Rocky halkasının ikonik olan rakiplerinden Ivan Drago'yu gördük. Rus boksör Rocky'nin en sert rakiplerinden biri olarak görülüyordu. Doplh Lundgren tarafından oynanan karakterin devam bölümünde yer alıp alamayacağına dair henüz bir resmi bilgi gelmedi.

İlk yapımın yönetmeni Ryan Coogler'in bir diğer projeleriyle çarpışma yaşaması nedeniyle yönetmen koltuğunda yeni biri olacak. Fakat oldukça kaliteli bir yapım daha bizleri bekliyor olacak. Özellikle Sylvester Stallone'in filmde yer alması bir harika. Filmin çıkış tarihi tam olarak bilinmese de 2018 ortalarında vizyona girmesi bekleniyor. HDFilmbak.com
  • Beğen
    0
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha